THE PEOPLE SIDE OF BUSINESS
STRUCTOGRAM® Latvija

Zinātne

Zinātne

Par mums

STRUCTOGRAM® Baltic

Zemitāna iela 2b

Rïga LV-1012


‭00 371 26 536 734, gatis@structogram.lv

Gatis Ulinskis

Master Trainer

Liene Cauna

Structogram development

Vispasaules tīkls

Biostruktūras analīze ar STRUCTOGRAM® ir kļuvusi par vienu no vadošajām mācību metodēm visā pasaulē.
STRUCTOGRAM® pārstāvniecības ir izveidotas 22 valstīs, mācību materiāli ir tulkoti 18 valodās, un vairāk nekā 1,25 miljoni dalībnieku ir apmeklējuši mūsu apmācības un kopā mums ir vairāk kā 1000 licencēti STRUCTOGRAM® treneri visā pasaulē. STRUCTOGRAM® apmācību sistēma tiek veiksmīgi izmantota pārdošanas, konsultāciju un menedžmenta jomās neatkarīgi no nozares un uzņēmuma lieluma.

STRUCTOGRAM® Latvia

www.structogram.lv

gatis@structogram.lv

00 371 26 536 734

STRUCTOGRAM® Australia

Pty Ltd

Lower Ground

71 Walker Street

North Sydney NSW 2060

STRUCTOGRAM® Austria

Ursula Autengruber

Autengruber Consulting

Wiener Stra.e 5

AT-2340 Mödling

STRUCTOGRAM® Baltic

Gatis Ulinskis

Dorus LLC

Zemitāna iela 2b

LV-1012 Rïga

STRUCTOGRAM® Bulgaria

Pavel Pavlov

Avangard Personal

Consulting OOD

2 - E, Russia Blvd.

BGR-9300 Dobrich

STRUCTOGRAM® Czech Republic

Milan Zajíček

PMA HR Consulting, s.r.o.

Křiž.kova 180/28

CZ-186 00 Praha 8

STRUCTOGRAM® France

Daniel Lamour

Centre Structogram

22, Rue Jean-Philippe Rameau

FR-21850 St Apollinaire

STRUCTOGRAM® Germany

Ralf China

Structogram Deutschland

GmbH & Co.KG

Teichstrasse 24

DE-34130 Kassel

STRUCTOGRAM® Hungary

Peter Bodó

Dr. Bodó Training és

Tanacsado Kft.

Puskin u. 14-16. I.em.12

HU-1088 Budapest

STRUCTOGRAM® Italy

Guido Di Martino

Raffaele Di Martino

I.A.B.I. s.r.l.

Via Crivellin 7

IT-37010 Affi (VR)

STRUCTOGRAM® Mexico

Jorge Andere

Training and Consulting

Andere SC

Popocatépetl 14-1005

Col. Hipódromo Condesa

C.P. 06100 México CDMX

STRUCTOGRAM® Netherlands

Thomas A.W. van der Heijden

ITGA bv Instituut voor toegepaste gedragsanalyse

Wilhelminaplein 7

NL-6026 BS Maarheeze

STRUCTOGRAM® Poland

Anna Urbańska

Centrum Edukacyjno

Consultingowe Concret

ul. Mieszka I 7D

PL-86-300 Grudziadz

STRUCTOGRAM® Russia

Zifa Dimitrieva

Management. Innovation.

Marketing

Ugreshskaya Street, 2,

Corpus 82

RU-115088 Moscow

STRUCTOGRAM® Serbia

Borisav Milošević

LIFE unlimited

Milutina Milankovica 94/42

RS-11070 Beograd

STRUCTOGRAM® Spain

Juan Ramiro

QNR, Consultoría

Calle Cea Bermúdez, 14A - 4ª planta, Despacho 5

28003 Madrid

STRUCTOGRAM® South Africa

Izabela Ramauthar

Midrand, Johannesburg

South Africa

STRUCTOGRAM® Switzerland

Sara Stocker

IBSA Institut für Biostruktur-Analyse AG

Morgartenstrasse 2

CH-6003 Luzern


STRUCTOGRAM® United Kingdom

Anna Kotanska

Neuro Academy Ltd.

Pure Offices No. 137

Kembrey Park

GB-SN2 8BW Swindon

STRUCTOGRAM® USA

Andrei G. Jablokow LLC.

121 Summer Ridge Drive

USA-Lansdale, PA 19446

Vairāk treneru:

Par metodi

Gūsti panākumus ar cilvēkiem – biznesa cilvēciskā puse

90 sekundes ievada.

Būtiskas cilvēka personības iezīmes ir atkarīgas no cilvēka smadzeņu individuālās darbības.

Pazīstamais amerikāņu smadzeņu pētnieks, profesors dr. Paul D. MacLean ir pierādījis, ka cilvēka smadzenes sastāv no trim daļām, kas katra veic dažādas funkcijas (smadzeņu funkcionālā struktūra). Šīm „trīsvienības smadzenēm“ ir jāsadarbojas savā starpā un savstarpēji jākomunicē – jānodod signāli. Bet katra smadzeņu daļa saglabā savus īpašos spēles noteikumus un darbojas individuāli.
Cilvēka uzvedība rodas savstarpēji mijiedarbojoties šīm 3 daļām – instinktīvajam smadzeņu stumbram, emocionāli impulsīvajām vidussmadzenēm un racionālajam un vēsajam neokorteksam.

Katram cilvēkam ir atšķirīga, ģenētiski noteikta trīs smadzeņu attiecība, kas pieaugušajiem ir nemainīga. Tā ir cilvēka individuālā biostruktūra.


Antropologs Rolf W. Schirm sadarbībā ar profesoru dr. MacLean ir identificējis un definējis tipiskās personības iezīmes un uzvedību, kas izriet no šīs trīs veidu smadzeņu attiecības.

Apmācībās tiek noteikta un analizēta katras smadzeņu daļas intensitāte un ietekme uz personības iezīmēm. Un katrai smadzeņu daļai piemeklētais krāsu kodējums ir pierādījis savu vērtību: ZAĻĀ krāsa - smadzeņu stumbram, SARKANĀ - vidus smadzenēm (Limbiskajai sistēmai) un ZILĀ – neokorteksam.Un par triju smadzeņu apgabalu individuālo aktivitātes līmeni ir atbildīgi specifiski neirotransmiteri.


Biostruktūras analīze parāda atšķirību un atdala ģenētiski noteikto, nemainīgo personības pamatstruktūru no vides un citu mainīgo apstākļu ietekmētās personības pamatstruktūras un tādējādi parāda, kādas personības iezīmes var viegli mainīt un kuras nevar.
Structogram nav tipoloģija, jo, veidojot biostruktūras analīzi, kopumā var izveidoties 7'558'272 dažādas kombinācijas un varianti, kas noved pie 412 atšķirīgiem rezultātiem un personību definējumiem. Tādējādi Structogram atspoguļo trīs smadzeņu apgabalu individuālo mijiedarbību ļoti diferencētā gradācijā.

Šajā mācību grāmatā nav jautājumu individuālās biostruktūras noteikšanai un nav Structogram diska! Biostruktūras analīzi piedāvā tikai speciāli apmācīti un licencēti treneri.

Šajā grāmatā atrodama detalizēta informācija par biostruktūras analīzes zinātnisko pamatojumu un pirmsākumiem:


Juergen Schoemen:

Evolution of Personality - The Basics of Biostructural Analysis,

2nd, revised and extended edition

164 pages, € 24,50 (plus VAT and shipping costs)

ISBN 978-3-9522594-2-X

Vēsture

40 gadi ar STRUCTOGRAM®

STRUCTOGRAM® apmācību sistēma (biostruktūras analīze) tika izstrādāta pamatojoties uz smadzeņu izpētes rezultātiem, un to joprojām pārliecinoši apstiprina pašreizējie antropoloģiskie un neirozinātnes atklājumi.


Amerikāņu smadzeņu pētnieks profesors dr. Paul D. MacLean, Valsts garīgās veselības institūta „Smadzeņu evolūcija un uzvedība“ direktors Bethesdā, Maryland štatā, pētīja smadzeņu evolūcijas bioloģiskos pamatus un to darbības mehānismu 1970. un 1980. gados. Pētījumu rezultātā, viņš atklāja, ka mūsu smadzenes savā evolūcijā ir saglabājušas dažādu evolūcijas vecumu būtiskākās iezīmes. MacLean radīja terminu „Trīsvienības smadzenes“ ("Triune Brain"). Viņa atklājums lielā mērā veicināja izpratni par saikni starp smadzeņu struktūru un cilvēku uzvedību.


Konsultējošais antropologs Rolf W. Schirm (Minhene) uz tā pamata izstrādāja cilvēka personības modeli, balstoties uz daudziem empīriskiem pētījumiem. Protams, stingro zinātnisko pamatojumu tam deva MacLean „Trīsvienību smadzeņu” koncepcija, ar ko Rolf W. Schirm pirmo reizi iepazinās 1970tajos gados. Tā rezultatā radās Biostruktūras analīze ar Structogram.


Dr. Viktors Bataillards Šveices Biznesa ekonomikas institūta dibinātājs un bijušais „Organisator-Verlag“ (Cīrihe) īpašnieks satika Rolf W. Schirm 1980tajos gados. Sadarbībā ar Schirm, Dr. Bataillards Cīrihē nodibināja IBSA Biostruktūras analīzes institūtu, kā starptautisku biostruktūras analīzes franšīzes devēju. Pēc Dr. Bataillarda nāves Šveicietis Peter Stutz  pārņēma institūta vadību un institūta mītne šobrīd ir Lucernā.


Pēc Rolfa W. Schirm nāves, Vācijas Structogram centra vadītājs un IBSA zinātniskais padomnieks  Juergen Schoemen (Speyer / Frankfurte), sadarbībā ar starpnozaru zinātnieku komandu apstiprināja Rolf W. Schirm darbu un paplašināja biostruktūras analīzes zinātnisko pamatojumu. Tā pamatā bija jauni neirozinātņu atklājumi, kā arī atklājumi molekulārajā bioloģijā un uzvedības ģenētikā. Vairāku gadu garumā autoru komanda - Christian Reist, Juergen Schoemen un Peter Stutz tā rezultātā izstrādāja Structogram apmācību sistēmu menedžmentam un pārdošanai. Balstoties uz apmācību daļām "Structogram (pašizziņai)" un "Triogram (zināšanas par cilvēka dabu)", apmācību kurss "Atslēga klientu izpratnei" ļauj s izmantot biostruktūras analīzi pārdošanas un konsultāciju jomā.